TELEPATHY

Renault Ford Telepathy filonuzdaki her aracın nerede olduğunu, ne kadar yakıt tükettiğini takip eden, tüm binek ve hafif ticari araçlara uygun, tak-çalıştır özelliğiyle montaj gerektirmeyen akıllı bir araç yönetim sistemidir. Kabloya, montaja gerek kalmadan araçlardaki servis soketine (OBD) takılarak kolay kurulumu ile hemen aktif olabiliyor. Renault Ford Telepathy ünitesi aracın elektronik sistemlerine entegre şekilde çalışır. Araç üzerinde üretilen veriler işlenerek araçlarınızın kullanım tarzları, ani kalkış, ani fren, motor devri, rölanti ve yakıt tüketim oranları üzerinden değerlendirebilir, sürücü performanslarını iyileştirebilirsiniz. Bu raporların etkin kullanımı ile %10’un üzerinde yakıt tasarrufu ve bakım maliyetlerini minimuma indirebilirsiniz.

Sesli İletişim
Renault Ford Telepathy, özel bir ünite yardımıyla sürücüyle sesli iletişime geçer. Böylece sürüş güvenliğinden ödün vermeden size gelen çağrılara cevap verebilmenizi sağlar.

360 Derece Güvenlik
Renault Ford Telepathy, bir kaza durumunda aracınıza aktif güvenlik sistemlerinden biri devreye girdiğinde, durumu hemen Renault Ford Güvenlik Merkezine iletir.

Anında Arıza Tespiti
Sürüş sırasında aracınızda oluşabilecek her türlü arızayı anında algılar ve Renault Ford Çağrı Merkezine iletir. Renault Ford Çağrı Merkezi sizinle, araç üzerindeki sesli iletişim…

Küresel Konumlandırma Sistemi
Renault Ford Telapati sistemi ile sayısal haritalar üzerinden aracınızın konumu, hızı, rotası gibi bilgileri takip edebilir; aracınızın tanımladığınız alan…

Detaylı Raporlama
Renault Ford telepathy aracınızdan düzenli olarak iletilen bilgileri toplari aracınızın ve çalışanlarınızın performans ve verimliliğin arttırmanıza…

Renault Ford Finans’la telepati kurmak çok kolay.
Aracınıza takılacak Renault Ford Telepathy sistemini Renault Ford Finans’la kredilendirilebilir, araç kredinizle aynı…

      İletişim Bilgileri

Adres: İstiklal Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No:32/A
Telefon: (0212) 689 5982
Mobil: (0543) 959 18 58
Mail: tugrul@kiracotomotiv.com

     Çalışma Saatlerimiz

HAFTA İÇİ:  08:30 – 18:30
CUMARTESİ: 08:30 – 16:00
PAZAR: Kapalı
ACİL SERVİS:  7/24

1
Güvenliğiniz İçin Bakım
Kıraç Oto Özel Servis’ te verilen periyodik bakım hizmetleri ve kontroller, otomotiv üreticisinin tavsiyeleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Periyodik bakım, araca belli sürelerde yapılması gereken koruyucu nitelikteki bakımlardır. Aracınızın bakımları bazı etkenler doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

2
Kaliteli Hizmet
Kıraç Otomotiv olarak kendimizi sürekli yenileyerek ve düşük maliyetler, uygun fiyatlar ve güvenilir orijinal malzemeler ile verdiğimiz hizmetler ile müşteri memnuniyetini de yanımıza alarak işimiz ile ilgili her konuda olduğu gibi kaliteli hizmet konusunda da en iyisini sunabilmek için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

3
Profesyonel Ekip
Kıraç Oto Servis Araç bakım ve arıza işlerinde profesyonel ekibi ile siz müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Araçlarınızın iyi bir performans ile çalışmasını ve yol güzergahınızda problem çıkartmamasını istiyorsanız Kıraç oto servisten hizmet alabilirsiniz. Esenyurt bölgesinde sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.