OTO KORUMA

Otomobiliniz için %100 temizlik, %100 koruma!
Otomobilinizin neye ihtiyacı olduğunu biliyoruz.
Otomobillerin iç ve dış yüzeyleri aynı cildimiz gibi olumsuz dış etkenlerden etkilenebilir. Böylece hem iç ve dış yüzeyleri bozulur, hem de kullanıcıları için hijyenik olmayan koşullar yaratırlar.

Detaylı İç Temizlik
Oto Koruma, otomobilinizin içinde zamanla oluşan kir, leke, toz ve kötü kokuları; otomobil iç temizliği için özel üretilmiş temizleyicilerle derinlemesine temizler.

İç Koruma
Aracınızın içinde zamanla yıpranmalar oluşur. Kıraç Oto Koruma, detaylı yüzey temizleyicisi ile tüm vinil, kauçuk ve plastik yüzeyleri hem temizler, hem de özel yapısı sayesinde koruyucu bir tabaka oluşturur. Deri ve vinil yüzeylerin yıpranıp çatlamasını, soyulmasını engeller ve yıllar geçse de aracınız güzelliğinden hiçbir şey kaybetmez.

Antibakteriyel ve Antiviral Koruma
Tüm araç içi yüzeyler, nano teknoloji ile geliştirilmiş özel bir ürün kullanılarak, bakteri, mantar, mikrop ve virüslerden arındırılarak dezenfekte edilir. Bununla birlikte, yapılan uygulama ile, araç içi yüzeyler 90 gün boyunca insan sağlığını tehdit edebilecek mikro organizmalara karşı koruma altına alınır ve araç içi hijyen seviyesinin devam ettirilmesini sağlanır.
Temas ile bulaşan hastalıklara karşı ciddi bir önlem olarak, uygulamanın 90 günde bir tekrar edilmesi tavsiye edilir.

Çizik Giderme ve Boya Koruma
Zorlu koşullardan etkilenen aracınız zamanla yıpranır. Boyası çizilir, soluklaşır ve güzelliğini yitirir. Oto Koruma, aracınızı koruma altına alarak gençleştirir ve güzelleştirir.

Komple Uygulama Paketi
Oto Koruma, aracınızın tüm temizlik ve koruma ihtiyaçlarını içeren bir paket hazırladı.
Parlatma, çizik giderme, boya koruma ve motor temizlemeden oluşan Komple Uygulama Paketi; otomobilinizi yeniler ve ilk günkü güzelliğine kavuşturur.

      İletişim Bilgileri

Adres: İstiklal Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No:32/A
Telefon: (0212) 689 5982
Mobil: (0543) 959 18 58
Mail: tugrul@kiracotomotiv.com

     Çalışma Saatlerimiz

HAFTA İÇİ:  08:30 – 18:30
CUMARTESİ: 08:30 – 16:00
PAZAR: Kapalı
ACİL SERVİS:  7/24

1
Güvenliğiniz İçin Bakım
Kıraç Oto Özel Servis’ te verilen periyodik bakım hizmetleri ve kontroller, otomotiv üreticisinin tavsiyeleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Periyodik bakım, araca belli sürelerde yapılması gereken koruyucu nitelikteki bakımlardır. Aracınızın bakımları bazı etkenler doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

2
Kaliteli Hizmet
Kıraç Otomotiv olarak kendimizi sürekli yenileyerek ve düşük maliyetler, uygun fiyatlar ve güvenilir orijinal malzemeler ile verdiğimiz hizmetler ile müşteri memnuniyetini de yanımıza alarak işimiz ile ilgili her konuda olduğu gibi kaliteli hizmet konusunda da en iyisini sunabilmek için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

3
Profesyonel Ekip
Kıraç Oto Servis Araç bakım ve arıza işlerinde profesyonel ekibi ile siz müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Araçlarınızın iyi bir performans ile çalışmasını ve yol güzergahınızda problem çıkartmamasını istiyorsanız Kıraç oto servisten hizmet alabilirsiniz. Esenyurt bölgesinde sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.