YEDEK ARAÇ

Kıraç Oto’da otomobilinizi servise bıraktığınızda araçsız kalmazsınız.

Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırabilmek ve araç kiralama taleplerini karşılayabilmek için Kıraç Oto Yedek Aracım hizmetini sunmaktayız. Kıraç Oto Yedek Aracım hizmetinden yararlanmak için, yedek araç kiralama talebinizi Kıraç Oto teknik servisinize iletmeniz yeterlidir.

Uygun fiyatlarla yedek aracınızı temin edersiniz. Yedek araç temini için çok sayıda formalite ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Aracınız servisimizde olduğu sürece işlerinizi ertelemeniz veya geciktirmeniz gerekmez.

      İletişim Bilgileri

Adres: İstiklal Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No:32/A
Telefon: (0212) 689 5982
Mobil: (0543) 959 18 58
Mail: tugrul@kiracotomotiv.com

     Çalışma Saatlerimiz

HAFTA İÇİ:  08:30 – 18:30
CUMARTESİ: 08:30 – 16:00
PAZAR: Kapalı
ACİL SERVİS:  7/24

1
Güvenliğiniz İçin Bakım
Kıraç Oto Özel Servis’ te verilen periyodik bakım hizmetleri ve kontroller, otomotiv üreticisinin tavsiyeleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Periyodik bakım, araca belli sürelerde yapılması gereken koruyucu nitelikteki bakımlardır. Aracınızın bakımları bazı etkenler doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

2
Kaliteli Hizmet
Kıraç Otomotiv olarak kendimizi sürekli yenileyerek ve düşük maliyetler, uygun fiyatlar ve güvenilir orijinal malzemeler ile verdiğimiz hizmetler ile müşteri memnuniyetini de yanımıza alarak işimiz ile ilgili her konuda olduğu gibi kaliteli hizmet konusunda da en iyisini sunabilmek için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

3
Profesyonel Ekip
Kıraç Oto Servis Araç bakım ve arıza işlerinde profesyonel ekibi ile siz müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Araçlarınızın iyi bir performans ile çalışmasını ve yol güzergahınızda problem çıkartmamasını istiyorsanız Kıraç oto servisten hizmet alabilirsiniz. Esenyurt bölgesinde sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.